Movies
Ratings
112
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.5- The CureRated ★ 4.0
Lullaby for PiRated ★ 5.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
No Strings AttachedRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.0