Series
Ratings
66
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Tong: MemoriesRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
City Fisherman 2Rated ★ 4.0
The Fishermen and the City 3Rated ★ 5.0
The Fishermen and the CityRated ★ 3.5
Village Survival, the EightRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense.Rated ★ 3.5
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0