Movies
Ratings
2853
Once We Were UsRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 2.5
CobwebRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
BrokerRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 1.5- Beyond The YearsRated ★ 3.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.0