Movies
Ratings
722
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 4.0
100 MetersRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 1.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 1.5- PilotRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
EscapeRated ★ 1.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5