Movies
Ratings
544
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Wind RisesRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 3.5
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5