Titles you rated
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 2.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
One Punch Man Season 3Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0