Movies
Ratings
542
The HolidayRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
ArrivalRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.0