Movies
Ratings
501
Inside Out 2Rated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 2.5
Murder MysteryRated ★ 1.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
The Nice GuysRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 3.0