Series
Ratings
46
BridgertonRated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.0- Max and RubyRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
IRISRated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0