Movies
Ratings
552
BallerinaRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
French LoverRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Me TimeRated ★ 3.5
IFRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Spy GameRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Liar LiarRated ★ 5.0
Lost in StarlightRated ★ 4.0