Movies
Ratings
1168- HumintRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5
Evil Influencer: The Jodi Hildebrandt StoryRated ★ 3.0
Doctor SleepRated ★ 3.5
Wish UponRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Truth About Jussie Smollett?Rated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.0
Trainwreck: The Cult of American ApparelRated ★ 2.5
Trainwreck: The Astroworld TragedyRated ★ 2.5
Trainwreck: Poop CruiseRated ★ 2.0
Trainwreck: Balloon BoyRated ★ 2.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Red EyeRated ★ 3.0
Road TripRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
A Working ManRated ★ 2.0
Irish WishRated ★ 2.0
The Life ListRated ★ 3.0