Titles you rated
Hacks Season 4Rated ★ 5.0
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 5.0
BoschRated ★ 4.0
BoschRated ★ 3.5
BoschRated ★ 4.5
BoschRated ★ 4.5- BoschRated ★ 4.0
Mr. MercedesRated ★ 1.0
Mr. MercedesRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 5.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5
The PaperRated ★ 4.0
The Morning Show Season 3Rated ★ 4.5
BootsRated ★ 4.0
Low Country: The Murdaugh DynastyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5
Black DovesRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 5.0
The Buccaneers Season 1Rated ★ 2.5