Series
Ratings
33- 주관식당Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Forky Asks a QuestionRated ★ 5.0
Earth ArcadeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 3.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 2.5
Earth Arcade Season 2Rated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0