Series
Ratings
95- 데스노트Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.0
School BabysittersRated ★ 2.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.5