Titles you rated
- Dessert Catch! TeeniepingRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
What If...? Season 3Rated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5
Andor Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0