Movies
Ratings
868
Project Hail MaryRated ★ 3.5
AnacondaRated ★ 2.0
Send HelpRated ★ 3.0
Project XRated ★ 2.0
Project YRated ★ 1.5
Good Luck, Have Fun, Don't DieRated ★ 3.0
War MachineRated ★ 3.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
HamnetRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
Reign of FireRated ★ 2.0
The RIPRated ★ 3.0- Omniscient ReaderRated ★ 2.0
Rental FamilyRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 2.0
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
HerstoryRated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 2.0