Movies
Ratings
17
Star TrekRated ★ 5.0
EragonRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0