Movies
Ratings
105
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
CrankRated ★ 2.0
X-MenRated ★ 3.0
16 BlocksRated ★ 5.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Flash PointRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0