Movies
Ratings
513
The Family ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
BoyhoodRated ★ 2.5- My Father Is HeroRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
JawsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.0