Series
Ratings
355
Something Very Bad Is Going to HappenRated ★ 2.5
Ju-On: OriginsRated ★ 1.5
WatchmenRated ★ 3.0- FargoRated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
ManifestRated ★ 3.0
KindredRated ★ 3.0- 獣拳戦隊ゲキレンジャーRated ★ 2.5
Kaizoku Sentai GokaigerRated ★ 4.5- Tokumei Sentai Go-BustersRated ★ 2.0
- Engine Squadron Go-ongerRated ★ 4.0
GoGo Sentai BoukengerRated ★ 4.0- 未来戦隊タイムレンジャーRated ★ 2.5
격주전대 카레인저Rated ★ 2.0- 전자전대 메가레인저Rated ★ 2.5
- 과학전대 다이나맨Rated ★ 2.5
- Chouriki Sentai OhrangerRated ★ 3.0
- 공룡전대 쥬레인저Rated ★ 3.0
- 구급전대 고고파이브Rated ★ 2.5
Tokusou Sentai DekarangerRated ★ 3.0