Series
Ratings
230
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.0
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Zero DayRated ★ 3.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Terminator ZeroRated ★ 3.0
The AcolyteRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 4.5
Goodbye EarthRated ★ 1.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
VivantRated ★ 3.0
Better Call SaulRated ★ 4.0