Series
Ratings
67
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Song of the BanditsRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0- The FrogRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
MemoryRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.5