Series
Ratings
59
NavilleraRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Blue LockRated ★ 2.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0