Series
Ratings
29
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0