Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
AemaRated ★ 2.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Dear XRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.5