Series
Ratings
98- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 1.0
The Last DanceRated ★ 4.5- Mobile Suit Z GundamRated ★ 3.5
DekalogRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 2Rated ★ 5.0
Gravity Falls Season 1Rated ★ 3.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Andor Season 2Rated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.5
Star Wars: Tales of the EmpireRated ★ 2.5
Star Wars: Tales of the JediRated ★ 2.5
Chukoikkan!! Kimetsu Gakuen MonogatariRated ★ 1.0
Call of the NightRated ★ 2.5
Invincible Season 1Rated ★ 1.5