Movies
Ratings
39
Fantasy IslandRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 5.0
Peter RabbitRated ★ 5.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 5.0
Bhaag Milkha BhaagRated ★ 4.5
DreddRated ★ 5.0
NewtonRated ★ 4.5
PadmanRated ★ 4.5
SultanRated ★ 5.0
Bang Bang!Rated ★ 5.0
Krrish 3Rated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
ParanoiaRated ★ 5.0
Kung Fu YogaRated ★ 4.5
Singing With Angry BirdRated ★ 4.5