Series
Ratings
12
Hot SpotRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Masters of the AirRated ★ 3.5
The Enfield PoltergeistRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Reacher Season 1Rated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0