Series
Ratings
17
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Beyond EvilRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Ms. MarvelRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5