Series
Ratings
149
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 5.0
NANARated ★ 3.5- 짱구는 못말려 X파일Rated ★ 3.0
TorikoRated ★ 1.5- 아따맘마 Part 2Rated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 3.0
걸어서 세계속으로Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 0.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 2.5
Mew Mew PowerRated ★ 1.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5