Movies
Ratings
183
SplitRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
JumperRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
WantedRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 1.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5