Series
Ratings
247
Heated RivalryRated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Fate: The Winx Saga Season 1Rated ★ 2.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 2.5
Twinkling WatermelonRated ★ 2.5
WaywardRated ★ 3.5
Haunted HotelRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Percy Jackson and the Olympians Season 1Rated ★ 3.5
High Potential Season 1Rated ★ 4.5
Dept. QRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 2.5
Doctor Who Season 2Rated ★ 3.5
The Seven Lives of LeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5
Peaky BlindersRated ★ 3.5