Series
Ratings
42
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- VRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
- The Tomorrow PeopleRated ★ 3.5
VRated ★ 4.0
ForeverRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
All InRated ★ 5.0
The BlacklistRated ★ 4.0
The BlacklistRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5