Series
Ratings
112
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
TemptedRated ★ 3.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 5.0
49 DaysRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0
Black DogRated ★ 5.0