Titles you rated
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Record of RagnarokRated ★ 2.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Parole Officer, Lee Han ShinRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5