Movies
Ratings
100
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 2.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
My WayRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.0
SaltRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0