Movies
Ratings
326
The ThievesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Way Back HomeRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
10,000 BCRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
[REC]²Rated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Scream 2Rated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Johnny EnglishRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.5
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.5
Taxi 4Rated ★ 3.5
Scary Movie 3Rated ★ 3.0