Series
Ratings
15
Couple or TroubleRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 2.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0