Series
Ratings
216
All Her FaultRated ★ 4.5
GachiakutaRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 6Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Make or BreakRated ★ 4.0
Make or Break Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0