Series
Ratings
65
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 2Rated ★ 1.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 4.0- 이상한 동물원Rated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The StudioRated ★ 4.0
Sunderland Til I Die Season 3Rated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Sunderland Til I DieRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
The SympathizerRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0