Series
Ratings
208
Mercy for NoneRated ★ 2.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Recipe for FarewellRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 4.0- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Street Food Fighter 2Rated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 3.5
Hot BrothersRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5- TeletubbiesRated ★ 3.0
Madö King GranzörtRated ★ 3.0
Dragon BallRated ★ 4.5
Berserk Season 1Rated ★ 4.0
Dodge DanpeiRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5