Series
Ratings
139
The DinosaursRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Victoria BeckhamRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5
The PlaylistRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.5- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
QueenmakerRated ★ 3.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0