Movies
Ratings
385
Bicentennial ManRated ★ 4.0- HumintRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 4.0
Where is my DVD?Rated ★ 4.0
RomeoRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The FlyRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 4.5