Movies
Ratings
555
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Job Who Is near UsRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Me and MeRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0