Movies
Ratings
155
I Am LegendRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 3.5