Series
Ratings
53
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Ahiru no SoraRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Flash Season 6Rated ★ 4.0
The Flash Season 5Rated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 4.5
ArrowRated ★ 5.0
ArrowRated ★ 5.0