Series
Ratings
251
Zero DayRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
- 어른 김장하Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 5.0
KarmaRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 4.0