Series
Ratings
38
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
Korea No.1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
EXchange Season 1Rated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Office Blind DateRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0