Movies
Ratings
936
Mickey 17Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
Sausage PartyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
The KingRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 5.0
Space SweepersRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0