Series
Ratings
59
Secret GardenRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0